Menu

Attack on Titan 2. Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Attack on Titan 2. Sezon Başlangıç Tarihi
Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) 2. sezon başlangıç tarihi belli oldu. İlk sezonu ile bir çoğumuzun popüler animelerinden biri olan Attack on Titan 2. sezon ile aksiyon ve gizem kaldığı yerden devam edecek.
Shingeki no Kyojin Japonya'da yayınlanan ve kısa bir süre içerisinde popüler olan bir mangadır. Ardından aynı isimle animesi yapılmıştır. Hem hikaye olarak hem de animesindeki çekim teknikleri ve dövüş sahneleri ile birden tüm dünyada yayılmıştır. Shingeki no Kyojin yani ingilizceye Attack on Titan benim gözümde animesi mangadan daha iyi olan nadir yapımlardan.

İlk sezonda kilit noktada biten anime ikinci sezon için gün saydırmıştı. Ben dayanamayıp mangasını okumuştum. Size tavsiyem mangasından uzak durup animesini izlemeniz. Animesini izlemek cidden daha keyifli. Adamlar adeta yeni bir anime bakışı getirdiler gözümde.
O ilk bölümü izlerken yaşadığım duyguları sanırım başka hiç bir animede yaşayamayacağım.

Attack on Titan 2. Sezon Resmi Tanıtım Videosu


2. Sezon için gün sayarken etrafdan bir çok dedikodu geldi. 2016'da başlaması planlanan 2. sezon uzadıkça uzadı ve ertelendi.
İlk sezonu Nisan 2013'de başlayan Attack on Titan yıllardır kendini beklettirmekte. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada 2. sezonun 2017 yılında yayınlanacağının kesinleştiği söylendi.
Ama tabi klasik tam gün vermediler.
En iyi ihtimalle Nisan 2017 ile 2. sezonun başlayacağını söylediler.
Böylelikle sezon arasında 4 yıl beklemiş oluyor. O arada herhangi bir lisans eğitimine gidip bitirebilirsiniz.
Başla artık Attack on Titan.
Bu arada animenin bir de filmi çekildi. Her ne kadar death note gibi kötü bir film olarak tabir edilsede büyük bir fanıysanız izleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.