Menu

Game of Thrones 7. Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Game of Thrones'un 7. Sezon yani yeni sezon ne zaman başlıyor diyenlere iyi haber. Başlangıç tarihi belli oldu. Dizinin yeni sezonu diğer sezonlara göre daha geç başlıyacak. Hala yeni sezonun hazırlıklarını yapıyoruz diyorlar. Şu dizinin yeni sezonu başlasın artık. Hasret kaldık Game of Thrones izlemeye.

Geçtiğimiz aylarda Game of Thrones'un 7. sezon senaryosu sızdırıldı, internete düştü denildi. Ben aptallık edip baktım. Ama sadece konu özetlerine. Burada spoiler vermek istemiyorum. Siz gidip bakmayın. Cidden üzülürsünüz. Spoiler kavramını zaten halkımız bu dizi ile öğrendi bir nevi. Yok şu karakter ölecek yok, böyle olacak. Kitapta öyle idi. Dizi kitabı konu olarak geçince bunlarda sustu tabi. İyide oldu. Böyleleri yüzünden rahat rahat Game of Thrones izleyemiyorduk.


Game of Thrones 7. Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Her yıl nisan aylarında çıkan Game of Thrones dizisi artık alışkanlık haline geldi. Nisan olsada Game of Thrones yeni sezonunun izlesek diyorduk. Ama artık nisanda çıkmıyor. Daha doğrusu 7. Sezon nisanda başlamıyacak.
Yapımcılar tarafından Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm 25 Haziran 2017 tarihinde yayınlanacak. Bizede 26 Haziran'da izlemek mümkün olur artık.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.