Menu

Playstation 4 Kulaklık Tavsiyeleri

Neredeyse her akşam playstation 4 grubumuzla ps4 üzerinden oyunlar oynuyoruz. Geçen akşam grupta konuşurken kulaklık konusu açıldı. Herkes fikrini beyan etti. Şimdiye kadar kullanmış oldukları kulaklıkları, deneyimlerini falan.

Ben Playstation 4'ü bir senedir aktif olarak kullanıyorum. Ondan önce kulaklık benim için dert değildi. Playstation'ı televizyona bağlar sesi televizyondan alırdım. Bazı ufak grup konuşmalarında ise ps4 ile gelen dandik kulaklığı kullanırdım.

Dedim bi kulaklık alayım artık. Araştırmaya başladım.

Playstation 4 Gold Wireless Headset 2.0

Orjinali iyidir deyip gidip bu kulaklığı alanlar var. Fiyatı 400 TL civarlarında. Cidden güzel kulaklık ama o fiyata bu kulaklık çok. Parayı çöpe atmak gibi.
Grupta iki kişi bu kulaklığı kullandığını ve sorunlarından bahsetti.

Kullanılan malzeme kalitesi çok çöp. Çok kolay yanlardan çatlayabiliyor deniyor.
Aynı şekilde belli bir süre sonra kulak kısmında bulunan deriler soyulup pul pul dökülüyormuş.

Yani o kadar popüler bir ürün değil. Sony markası olmasına ragmen. Ha bu kulaklık için Playstationda özel bir uygulama var. Sesler daha canlı deniyor.

Turtle Beach Playstation 4 Kulakiçi Kulaklık

Bu kulaklık fiyatına göre iyi performans vermekte. Kulakiçi düşünenler bi deneyebilir. Fiyatı şu sıralar 80 TL civarında bazı yerlerde 50 TL'ye kadar bulmak mümkün. Turtle Beach'in aynı şekilde kulakiçi kulaklıklarıda var. Onlarda tavsiye ediliyor bayağı. Fiyat performans ürünü deniyor forumlarda.

Trust GXT Playstation Headset

Benim 8 aydır kullandığım kulaklık. Çok kaliteli şeyler üreten bir firma değil biliyorum ama ciddi şekilde çok memnunum bu kulaklıktan. Sesi iyi iletiyor. Hızlı ses açıp kama düğmesi, ses yükseltme düğmesi falan var. Fiyatta 100 TL civarlarında Vatan'dan almıştım. Şimdi çoşan dolarla kaç olmuştur bilmiyorum.

Diğer Pahalı Modelleri

Bunların yanında birçok kulaklık mevcut. Playstation'a takmak için kulaklık alacaksanız tek jack girişli birşeyler almanız lazım, mağlum kola bağlanacak. Bazı kulaklıkların mikrofon kısmı sıkıntılı. Misal iPhone kulaklıkları takmak istediğinizde mikrofondan sesiniz cızırtılı gidiyor.

Steelseries kulaklıklarınıda tavsiye eden var. Aynı şekilde Razer hammerhead kulakiçlerini. Bunlar ekstra olarak en bilindik örnekler. Ha bunların da fiyatlar babakulli gibi uçuyor.
"Kulaklık önemlidir ağa, sağlık falan" diyen biriyseniz pahalı kulaklıklar kulak zarınızı okşuyor mu kulağınızdayken. O da ses veriyor o da ses veriyor. Çok çöp bi ürün almadıktan sonra orta halli bir kulaklık alınabilir bence.

Yorum Yapın 2 yorum

  1. Aliexpress'te satılan çakma razer hammerheadler var 50 lira onlar iyi bayağ.

    YanıtlaSil
  2. Turtle Beach kullanıyorum memnunum.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.