Menu

Yorekok Kimdir? Yorekok Ne Demek?

Youtube'da gözümde ne iyi kanallardan biri olan Yorekok kimdir, ne yapar, Yorekok ne demektir.
Son zamanlarda youtube ile ilişkimi kesmiştim. Sebebi Youtube Türkiye ile artık işin suyu çıkması.
Bundan 3 seneye kadar gayet güzel bir youtube kanalım vardı. Yeni öğrendiğim şeyleri oraya insanlara anlatırdım. Videolarım 4-5k arası izlenir alttada onlarca yorum olur, yorum yapanlarla çok güzel tartışmalar yaşardık videodaki bilgi ile ilgili.
Sonrasında ne mi oldu?
Videolara gereksiz yorumlar gelmeye başladı ve 10k izlenmelere çıktı.
Gelenler "bu ne .... bişi anlamadım" diye yorum yapıp gitti. Dislike atanlar, kötüleyici küfürlü yorumlar.
Evladım Astrofizikte netlik hakkında videoyu herkes anlayacak diye birşey yok. Anlamadığın şeyi neden izliyorsun zaten.

Her neyse youtube şu sıralar bitik. Ne zaman girsem anasayfada "Bakın nasıl şaka yaptım" "500 ton slime yaptık" yada "Kendi kendime dans edip maden suyu içiyorum" gibi videolar var. Onu yapıyorum, bunu yaptık, bunu yapıcaz. İzleyici kitlesi yaş ortalaması 10.
Her çocuğun elinde tablet olursa, youtubedan gidip ne izleyecek. Gelip benim kanalımdan Evrensel Boyutlar ile ilgili video mu izleyecek yoksa koca koca adamların leğende ayakları ile slime yoğurmasını mı?

Bıraktım kanalı, en son bıraktığım ile ilgili video da attım. Bitti gitti youtube maceram.

Her neyse son sıralarda youtube'da biri türedi.
Yorekok diye.
Ben videolarını youtube önerilenlerden değil bizzat bir arkadaşım sayesinde izledim. Kanalı arkadaş tavsiyesi ile yayılıyorsa güzel bir kanaldır. Girip izleyeyim bir kaç videosunu dedim.
Bayağı benim üstte bahsettiğim kanalları eleştiren ve eleştirirken çok güzel sarcastic yorumlar yapan, popüler kültüre çatır çatır giydiren, giydirirken sorgulatan. Bak bir videoda neler yapıyor adam.
Yorekuk kanalındaki tüm videoları izledim, yuttum. Facebook sayfasını da beğendim ve o zamandan beri sürekli bakarım. Çünkü ben böyle içerik üretene hasretim yıllarca. Kaliteli içerik.

Kimi insan tarafından sevilmiyor Yorekok. Bunun temel sebebi yorekok'un eleştirdiği youtube kanallarını sevmesi. Eğer sevdiği bir kanalı yorekok eleştirse ve kendini sorgulatırsa adam sevmiyor. Yorekok kaka diyor.

Yorekok ne demek?

Yorekok'un kelime anlamı yok ama arkadaş çevremizdeki tespitlerimize göre
yorekek = you're a cock
Türkçeye çevirirsek; Cock'un tekisin. Cock burada bildiğiniz bildiğiniz erkek dalgası.

Yorekok ne yapıyor?

Youtube'da aslında hepimizin tiskindiği bazı videoları eğlenceli bir şekilde yorumlarıp, popüler kültüre çok güzel giydiriyor.

Yorekok İfşa, Gerçek yüzü?

Yorekok'un youtube videolarını anonim olarak paylaşıyor. Sesini de değiştiriyor ve öyle ekliyor videolarına. Şimdiye kadar yorekok ifşası veya gerçek yüzü ile ilgili bir video yok. Sadece ufak tahminler var. Bunların da doğrulu kesin değil.

Güncelleme: Yorekokun gerçek yüzünü sonunda gördük. O da sizin bizim gibi biriymiş.
İşte merak edilen yorekok.


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.